niedziela, 7 września 2014

SIOSTRY MANNEI

Hej!
Na początku chciałam Wam powiedzieć, że przeżyłam 'załamanie blogowe'. Będąc w 2 klasie liceum jest mi bardzo trudno prowadzić bloga ze względu na dużą ilość nauki i w związku z tym brak czasu. W związku  z tym informuję Was, że posty będą pojawiały się rzadziej, postaram się dodawać je co 2 lub 3 dni. Mam nadzieję, że mimo to zostaniecie ze mną :)
Dzisiejszy wpis chciałam poświęcić siostrom Mannei. Przyznam się, że dopiero niedawno je odkryłam. Nie ukrywając, lubią drogie dodatki, głównie torebki od światowych projektantów takich jak Louis Vuitton czy Chanel. Dziewczyny kupują ubrania także w sieciówkach takich jak Zara czy H&M, więc każda dziewczyna przeglądając ich bloga znajdzie coś na swoja kieszeń. Na pewno zadajecie sobie pytanie 'skąd się wzięły'? Odpowiedź jest prosta. Najstarsza z sióstr, Sara jest żoną Artura Boruca, a ukochany Nadii to Piotr Voelkel Jr, jeden z najbogatszych Polaków, spadkobierca firmy VOX, której wartość szacuje się na 300 milionów złotych. Nic dziwnego, że siostry mogą pozwolić sobie na zakupy w najdroższych butikach świata u topowych projektantów.
Czy siostry Mannei mają styl? Zostawiam to Waszej opinii. Uważam, że kilka stylizacji jest na prawdę bardzo świeżych  i wartych zauważenia. Zostawiam Wam LINK do bloga. :)

Co sądzicie o siostrach Mannei?

FASHIONABLE LADY

11 komentarzy:

 1. Nie słyszałam o nich. Wydają się sympatyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam o nich artykuł w gazecie. Niestety prawdopodobnie wybiły się tylko dzięki pieniądzom. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze mówiąc nie znałam wcześniej tych sióstr. Nie martw się, jeśli posty będą co 2-3 dni nic się nie stanie :) W końcu większość z nas ma szkołę, więc czytelnicy zrozumieją ;)

  http://minimalistyczny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. nie znam...
  jesli możesz to pokilkaj w kliki w poście :)
  http://panmalofel.blogspot.com/2014/09/black-westside-93.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też nie znałam ich wcześniej ;o

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie słyszałam o nich wcześniej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. nie znam kobiet. :p jeśli chodzi o brak czasu - uwierz mi, teraz masz go więcej niż będziesz mieć później. korzystaj! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. nie znam ich, są za to bardzo ładne :D
  ~ best-frieend.blogspot.com zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 9. lubie ich bloga :)
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń